Siuntimas

 

Elektroninės parduotuvės Bonsaisodas.lt

Siuntimo sąlygos

 

Prekes pristatome  Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Prekių esančių sandėlyje pristatymo terminai:

  • Lietuvos Respublika –  1-3 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.
  • Latvijos Respublika –   3-4 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.
  • Estijos Respublika –     4-5 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.

 
 
Prekių nesančių sandėlyje pristatymo terminai:

  • Lietuvos Respublika –  5-14 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.
  • Latvijos Respublika –   5-16 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.
  • Estijos Respublika –      5-18 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.

 

Prekės Jūsų nurodytu adresu pristatomos tik darbo dienomis.

Užsakius bonsai medelį ketvirtadienį jis išsiunčiamas kitos savaitės pirmadienį tad siuntimo laikas pailgėja dvejomis  ( 2 ) darbo dienomis.

Užsakius bonsai medelius Į Estiją trečiadienį jie yra išsiunčiami kitos savaitės pirmąją darbo dieną, kad medžiai nebūtų laikomi kurjerio sandėliuose.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją apmokestinamas papildomai, nepriklausomai nuo siuntos svorio ar sumos. Užsakant siuntos pristatymą į Kuršių Neriją pristatymo lange reikia pasirinkti ,,Kurjeris Neringa”. Pasirinkus kitą pristatymo būdą nors siunta turi būti pristatyta į Kuršių Neriją, pardavėjas jos neišsiųs kol nebus apmokėta likusi suma už siuntos pristatymą į Kuršių Neriją.

Prekės į kitas valstybes nenurodytas šiame sąraše, pristatomos pagal atskirą pristatymo mokestį bei laikotarpį suderintą tarp pirkėjo ir pardavėjo. Dėl pristatymo kainų ir pristatymo laiko prašome teirautis el.p. bonsaisodas@gmail.com arba telefonu +37061449775

Užsakymo krepšelio siuntimo atšaukimas galimas tik tą pačią dieną kurią buvo atliktas užsakymas el. parduotuvėje www.Bonsaisodas.lt .

Užsakomosios prekės pristatomos per suderintą su klientu laiką, bet ne anksčiau nei per 4-5 dienas.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

Taip pat savo įsigytas prekes galite atsiimti ir patys taip nemokėdami už pristatymą kai prekės siuntimo būdą pasirenkate ,,Atsiimti Bonsaisodas.lt”.  Prekes galite atvykti atsiimti adresu : Šilėnų sodų 8 – oji g. Nr. 19, Vilnius. Dėl prekių atsiėmimo maloniai prašome skambinti telefonu 861449775.

Kambariniai bonsai medeliai esant neigiamai oro temperatūrai kurjerio pagalba nesiunčiami arba klientui pageidavus paruošiama speciali papildomai apmokama pakuotė. Esant neigiamai oro temperatūrai siuntėjas už kambarinių bonsai medelių išgyvenimą transportavimo metu atsakomybės neprisiima.

Top
X