Taisyklės Ir Sąlygos

 

Elektroninės parduotuvės Bonsaisodas.lt

Taisyklės ir sąlygos

Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “el. parduotuvė”).

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Jūsų ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs el. parduotuvėje suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką Patvirtinu užsakymą”.

Kiekviena sutartis, sudaryta tarp mūsų ir Jūsų, yra saugoma el. parduotuvėje.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka.

Jūs turite teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Jūs įsipareigojate

Priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti.

Jūs, naudodamasis el. parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis, prekių pristatymo sąlygomis ir privalote jų laikytis.

Mūsų  teisės

Jei Pirkėjas bando pakenkti el. parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis el. parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją.

Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti el. parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums. Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

Mes įsipareigojame

Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį.

Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame Jums pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus.

Daiktų grąžinimas

Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame ją pakeisti analogiška preke, tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus, informavus apie tai klientų aptarnavimo skyrių el. laišku bonsaisodas@gmail.com  arba telefonu (nuo 9 iki 18 val. darbo dienomis) per 14 darbo dienų nuo jos gavimo.

Produktas keičiamas tik tuo atveju, jeigu nebuvo pažeista pakuotė, produktas nebuvo naudojamas.

Pagal LR Vyriausybės patvirtintas „Mažmeninės prekybos taisykles“(15 punktas) – augalai nekeičiami ir negrąžinami.

Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes nepriimame daikto grąžinimui.

Prekes grąžinate Jūs savo lėšomis.

Atsakomybė

Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius.

Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis el. parduotuve.

Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Jūs patenkate į šiuos tinklalapius per el. parduotuvėje esančias nuorodas.

Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

Informacijos siuntimas

Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate el. parduotuvės skyriuje “Kontaktai” nurodytu adresu ar elektroninio pašto adresu.

Baigiamosios nuostatos

Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 

Elektroninės parduotuvės Bonsaisodas.lt

Siuntimo sąlygos

 

Prekes pristatome  Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Prekių esančių sandėlyje pristatymo terminai:

  • Lietuvos Respublika –  1-3 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.
  • Latvijos Respublika –   3-4 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.
  • Estijos Respublika –     4-5 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.

 
 
Prekių nesančių sandėlyje pristatymo terminai:

  • Lietuvos Respublika –  5-14 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.
  • Latvijos Respublika –   5-16 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.
  • Estijos Respublika –      5-18 darbo dienos po apmokėjimo gavimo arba pagal susitarimą su pirkėju.

Prekės Jūsų nurodytu adresu pristatomos tik darbo dienomis.

Užsakius bonsai medelį ketvirtadienį jis išsiunčiamas kitos savaitės pirmadienį tad siuntimo laikas pailgėja dvejomis  ( 2 ) darbo dienomis.

Užsakius bonsai medelius Į Estiją trečiadienį jie yra išsiunčiami kitos savaitės pirmąją darbo dieną, kad medžiai nebūtų laikomi kurjerio sandėliuose.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją apmokestinamas papildomai, nepriklausomai nuo siuntos svorio ar sumos. Užsakant siuntos pristatymą į Kuršių Neriją pristatymo lange reikia pasirinkti ,,Kurjeris Neringa”. Pasirinkus kitą pristatymo būdą nors siunta turi būti pristatyta į Kuršių Neriją, pardavėjas jos neišsiųs kol nebus apmokėta likusi suma už siuntos pristatymą į Kuršių Neriją.

Prekės į kitas valstybes nenurodytas šiame sąraše, pristatomos pagal atskirą pristatymo mokestį bei laikotarpį suderintą tarp pirkėjo ir pardavėjo. Dėl pristatymo kainų ir pristatymo laiko prašome teirautis el.p. bonsaisodas@gmail.com arba telefonu +37061449775

Užsakymo krepšelio siuntimo atšaukimas galimas tik tą pačią dieną kurią buvo atliktas užsakymas el. parduotuvėje www.Bonsaisodas.lt .

Užsakomosios prekės pristatomos per suderintą su klientu laiką, bet ne anksčiau nei per 4-5 dienas.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

Taip pat savo įsigytas prekes galite atsiimti ir patys taip nemokėdami už pristatymą kai prekės siuntimo būdą pasirenkate ,,Atsiimti Bonsaisodas.lt”.  Prekes galite atvykti atsiimti adresu : Šilėnų sodų 8 – oji g. Nr. 19, Vilnius. Dėl prekių atsiėmimo maloniai prašome skambinti telefonu 861449775.

Kambariniai bonsai medeliai esant neigiamai oro temperatūrai kurjerio pagalba nesiunčiami arba klientui pageidavus paruošiama speciali papildomai apmokama pakuotė. Esant neigiamai oro temperatūrai siuntėjas už kambarinių bonsai medelių išgyvenimą transportavimo metu atsakomybės neprisiima.

Top
X