Slapukų politika

Elektroninės parduotuvės Bonsaisodas.lt

Slapukų politika

 1. Siekiant, kad interneto svetainės naudotojui būtų suteiktos visavertės elektroninės parduotuvės Bonsaisodas.lt paslaugos, į parduotuvės naudotojo kompiuterį (įrenginį) gali būti įrašyti Slapukai (cookies). Slapukai – tai kompiuteriniai duomenys (dažniausiai maži tekstiniai failai), kurie interneto svetainės Bonsaisodas.lt gali būti išsaugoti į naudotojo kompiuterio naršyklės laikinų failų katalogą. Interneto svetainėje Bonsaisodas.lt esantys slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti. Įrašytą informaciją pardavėjas naudoja naudotojo kaip ankstesnio Bonsaisodas.lt internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į naudotojo prekių krepšelį, išsaugojimui, elektroninės parduotuvės Bonsaisodas.lt lankomumo statistikos rinkimui.
 2. Siekiant 1 punkte nurodytų funkcijų įgyvendinimo, interneto svetainėje Bonsaisodas.lt naudoja slapukus šiais tikslais:
  • kad įsimintų prekes, kurias naudotojas įdėjo į krepšelį per pastarąjį apsilankymą;
  • kad išsaugotų naudotojo krepšelio turinį kol naudotojas nepatvirtino pirkimo;
  • kad užtikrintų interneto svetainės Bonsaisodas.lt pagrindinių funkcijų veikimą;
  • kad įsimintų jūsų ankstesnį apsilankymą interneto svetainėje Bonsaisodas.lt;
 3. Daugeliu atvejų interneto svetainių peržiūrėjimui naudojama programinė įranga (interneto naršyklės) būna iš anksto nustatytos taip, kad leistų išsaugoti slapukus naudotojo kompiuteryje. Naudotojas gali bet kuriuo metu keisti slapukų nustatymus – neleisti naršyklei automatiškai išsaugoti slapukų kompiuteryje arba pasirinkti nuolatos gauti informaciją apie slapukų išsaugojimą kompiuteryje. Išsamesnę informaciją apie slapukų naudojimą taip pat galima rasti interneto naršyklės nustatymuose.
 4. Naudotojas turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) Bonsaisodas.lt įrašo, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Naudotojas, patvirtindamas šią Slapukų politiką, sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašomi šioje Slapukų politikoje numatyti slapukai. Šį sutikimą naudotojas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės Bonsaisodas.lt funkcijos jam gali neveikti.
 5. Informuojame, kad apribojus slapukus gali nebeveikti kai kurios svetainės funkcijos.
 6. Interneto svetainė Bonsaisodas.lt automatiškai nerenka jokios informacijos išskyrus tą, kuri yra slapukų rinkmenose.
 7. Interneto naudotojo kompiuteryje išsaugotus slapukus taip pat gali naudoti svetainės administratoriaus partneriai ir reklamą skelbiančios įmonės.
 8. Įgyvendinant šią Slapukų politiką Bonsaisodas.lt taip pat taiko ir laikosi Privatumo politikoje nurodytų reikalavimų.
Top
X